Рентген та мамографічні системи

OR TECHNOLOGY

OR Technology успішно створює інноваційні та спеціалізовані рішення у сфері рентген обладнання з 1991 року. OR Technology є провідним постачальником цифрових рентгенівських зображень (CR, DR) та систем управління зображеннями (PACS). Серед клієнтів компанії – провідні лікарні, університети та спеціалізована медична практика.

Ноу-хау компанії OR Technology базується на багаторічному досвіді розробки програмного забезпечення для цифрової обробки зображень у поєднанні зі спеціальними знаннями в області рентгенівської технології.

Вся розробка продуктів відбувається в штаб-квартирі компанії в Німеччині.

INTERMEDICAL

INTERMEDICAL є лідером у виробництві рентгенівського медичного обладнання з повним спектром мобільних систем візуалізації.

Всі основні компоненти рентген систем INTERMEDICAL виробляються групою, в яку входить компанія: моноблок, генератори, електроніка та програмне забезпечення. Мало які компанії можуть запропонувати такі особливості. Це дає INTERMEDICAL велику перевагу з точки зору надійності обладнання та ціноутворення і дозволяє

  • створити цінність для лікарень та клінік з точки зору надійності та якості за доступною ціною
  • допомогти медичному персоналу адаптованим і гнучким рішенням та технологією орієнтованою на користувача
  • гарантувати безперервну та надійну підтримку клінік нашими місцевими партнерами
HOLOGIC

Як світовий лідер у галузі здоров’я жінок, HOLOGIC пропонує варіанти для відбору, виявлення та лікування, які забезпечують безперервне покращення медичних послуг для жінок.

Завдяки новаторським наукам, найсучасніші технології Hologic надають медичним працівникам можливість виявляти симптоми раніше, діагностувати захворювання швидше і впевнено ставитися до пацієнтів.

Hologic прагнуть домогтися користі для здоров’я всім завдяки неухильному зосередженню на досягненні найсучасніших технологій та постійному прагненні раннього виявлення, лікування та поліпшення стану здоров’я.

ORICH

З історією більше 20 років, ORICH є китайсько-американським спільним підприємством та спеціалізується на R & D та
виробництво діагностичних радіологічних продуктів, які охоплюють цифрову радіологічну систему,

  • радіочастотні системи,
  • мобільні радіологічні системи,
  • системи C-arm,
  • системи мамографії,
  • настроювання мобільної лікарні з вантажівкою, автобусом та ін.

Продукція ORICH має сертифікацію FDA та CE, що свідчить про найвищу якість обладнання.

 


Системи інтеграції та телемедицини

Surgimedia 21,5"

Система SurgiMedia® 21.5, модульна мультимедійна платформа, була розроблена у партнерстві з хірургічними командами, щоб відповісти на необхідність керувати джерелами даних та відео, які використовуються в сучасній цифровій операційній кімнаті.
SurgiMedia® – це новий крок для максимізації ергономіки відображення, передачі та зберігання даних пацієнтів в операційній.
Система SurgiMedia® 21.5″, яку високо оцінили багато клієнтів, пропонує всі переваги централізованої багатофункціональної команди, включаючи контроль над важливим обладнанням, таким як хірургічні світильники та камери.

Однією з багатьох переваг SurgiMedia® 21.5″ є її бездоганна сумісність із усіма медичними пристроями для зйомки відео, незалежно від спеціалізації або виробника. Крім того, модульна структура легко пропонує масштабованість, що базується на зростаючих потребах та майбутніх інвестиціях у нове обладнання. Щоб полегшити економічний перехід від старих пристроїв до найсучасніших стандартів відео, весь SurgiMedia® діапазон сумісний з високоякісним зображенням до 1080 пікселів.

Основна система SurgiMedia® 21.5″ разом з численними доступними модулями дозволяє отримати таку ж функціональну гнучкість, як і економічність. SurgiMedia® може бути адаптована до потреб кожної операційної з початкового замовлення та шляхом подальшої модернізації.

SurgiMedia 46"

Система SurgiMedia® 46 – це широка автономна  мультимедійна платформа “все в одному”, яка робить новий крок для максимального ергономічного відображення, передачі та зберігання даних пацієнта в операційній.

SurgiMedia® 46″ пропонує всі переваги централізованої багатофункціональної команди та відображення великих джерел відео.

Однією з багатьох переваг SurgiMedia®46 є її бездоганна сумісність із усіма медичними пристроями для відеозапису, незалежно від спеціалізації або виробника.

Крім того, модульна структура легко пропонує масштабованість, що базується на зростаючих потребах та майбутніх інвестиціях у нове обладнання. Щоб полегшити економічний перехід від старих пристроїв до найсучасніших стандартів відео, весь SurgiMedia® діапазон сумісний з високоякісним зображенням до 1080 пікселів.

Простота установки дозволяє підготувати SurgiMedia®46″ до експлуатації в операційної без застосування складних монтажних робіт та без зупинки хірургічної діяльності.

Surgimedia DistriView

Система SurgiMedia® DistriVIEW – це мультимедійна платформа на основі стійки, яка є новим кроком максимізації ергономіки для розподілу, відображення, передачі та зберігання хірургічних відеороликів та даних пацієнтів в операційній.

SurgiMedia® DistriVIEW пропонує всі переваги централізованої багатофункціональної команди, включаючи контроль над важливим обладнанням, таким як хірургічні світильники, ендоскопічні камери, операційний стіл, загальне освітлення та інше.

Однією із багатьох переваг SurgiMedia® DistriVIEW є  бездоганна сумісність із усіма медичними пристроями для відеозапису, незалежно від спеціалізації або виробника. Крім того, його модульна структура легко пропонує масштабованість, що базується на зростаючих потребах та майбутніх інвестиціях у новеапаратне забезпечення та  обладнання.

Для полегшення рентабельного переходу від старих пристроїв до найсучасніших стандартів відео, весь SurgiMedia®-діапазон сумісний з високоякісним зображенням до 1080 пікселів і більш того, завдяки спеціальним технічним рішенням – з 3D та Ultra-HD 4K джерелами.

Завдяки закодованим SmartConverters, підключення мобільного пристрою в операційній ніколи не було таким простим: SurgiMedia® DistriVIEW автоматично ідентифікує підключене джерело та попередньо візуалізує відеосигнал.


Системи УЗД

Системи УЗД Philips

Завдяки унікальному робочому характеристикам сучасних ультразвукових систем Philips, діагностика захворювань виходить на новий, більш досконалий рівень.

Системи ультразвукової діагностики Philips – це висока якість візуалізації, простота використання та автоматизація.

Ультразвукові системи Philips відрізняються найвищою робочою характеристикою та розмірами, оптимальні для приміщень будь-якого типу.

Ви можете покластися на відмінну якість зображення там, де це необхідно.

Системи УЗД Edan

Компактна ультразвукова система EDAN забезпечує комбінацію функціональних можливостей силових апаратів, що відповідають вимогам догляду за топологічними та загальними прикладами зображення.

Компактна, легка кольорова допплерівська система, що включає технології Advanced Imaging для вищої якості зображення та діагностики.

Практична, універсальна кольорова допплерівська система із покращеною обробкою сигналів для задоволення потреб лікарів-фахівців-фахівців.